Leasing ekspresów do kawy

leasing ekspresów do kawy

Leasing ekspresów do kawy Poznań – dla firm

Zakup wysokiej jakości ekspresu do kawy, który będzie cieszył właścicieli doskonałą, aromatyczną kawą i niezawodną pracą, może znacząco nadszarpnąć budżet domowy czy też firmowy. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, firma Profi-Cafe oferuje usługę wynajmu ekspresów do kawy. Dzięki temu rozwiązaniu zyskują Państwo dostęp do najlepszych urządzeń na rynku, bez konieczności ponoszenia wysokiego kosztu zakupu, a także późniejszego ewentualnego serwisowania. Dzierżawa ekspresów do kawy to najlepsza opcja dla wszystkich osób, ceniących sobie wygodę. Wynajmując sprzęt mogą Państwo codziennie rozkoszować się smakiem idealnie przyrządzonej kawy, nie wydając dużych kwot i nie martwiąc się o ewentualne usterki.

Wynajem ekspresów do kawy Poznań

Kupno ekspresu dla firmy to niejednokrotnie rozwiązanie zupełnie nieopłacalne. Ciężko jednak wyobrazić sobie biuro, działające bez dostępu do dobrej kawy, która, jak wiadomo, pobudza do pracy i pomaga tworzyć relacje między pracownikami. To dlatego wiele przedsiębiorstw decyduje się na leasing ekspresów do kawy, gwarantujący stały dostęp do doskonałej kawy i opiekę doświadczonych serwisantów, w razie jakichkolwiek problemów ze sprzętem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele modeli profesjonalnych ekspresów o bardzo wysokiej wydajności, które są w stanie obsłużyć nawet duże korporacje. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@profi-cafe.pl lub telefonicznie pod numerem +48662853139. Znajdziemy dla Państwa ekspres do kawy idealnie dopasowany do potrzeb Waszej firmy i ustalimy indywidualne warunki wynajmu.

Dzierżawa ekspresów do kawy Poznań – dla klientów prywatnych

Wynajem ekspresu do kawy to opcja nie tylko dla klientów biznesowych. Coraz większa ilość prywatnych miłośników kawy decyduje się na to bezpieczne i wygodne rozwiązanie. Powodem takiej decyzji najczęściej jest bardzo niewielki koszt w porównaniu do cen ekspresów oraz ogromna wygoda, płynąca ze stałego dostępu do serwisu w razie kłopotów z urządzeniem. Dzierżawa sprzętu to również duża oszczędność ze względu na brak kosztów jego eksploatacji. Umożliwiamy naszym klientom wynajem ekspresów Jura, lidera na rynku profesjonalnych i domowych ekspresów ciśnieniowych. Dzięki tym urządzeniom przygotowana za pomocą jednego kliknięcia kawa, za każdym razem zachwyci głębokim smakiem i aromatem Państwa domowników i gości. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przygotują dla Państwa spersonalizowaną, dostosowaną do Waszych oczekiwań ofertę.

dzierżawa ekspresów do kawy

Wynajem ekspresów dla branży HoReCa w Poznaniu

W branży hotelarskiej i gastronomicznej jakość serwowanej kawy ma dużo większe znaczenie, niż w jakimkolwiek innym biznesie. Klienci przychodząc na kawę do lokalu oczekują bogatych doznań oraz smaku i aromatu, odbiegającego od tego, czego doświadczyć mogą, przygotowując kawę samodzielnie. By sprostać tym oczekiwaniom, profesjonalny ekspres ciśnieniowy do kawy jest bezwzględną koniecznością. Sprzęt o wysokiej wydajności to duży wydatek, a do tego ze względu na nieustającą eksploatację, wymagać może częstszych serwisów. Z tej przyczyny doskonałym rozwiązaniem dla gastronomii może okazać się umowa wynajmu ekspresu do kawy. Dzięki dzierżawie urządzenia wyeliminowane zostają problemy związane z brakiem możliwości obsługi klientów w przypadku awarii oraz kosztownymi naprawami. Jednocześnie cena wynajmu jest nieporównywalnie niska, w stosunku do zakupu profesjonalnego sprzętu. Spotkajmy się w naszym salonie w Luboniu koło Poznania (ul. Wschodnia 24 lok.2) w celu ustalenia najlepszej dla Państwa firmy oferty.

Skupujemy używane ekspresy JURA      ZAPRASZAMY DO KONTAKTU