Kawa hurt

W restauracjach, kawiarniach, hotelach czy biurach każdego dnia spożywane są nieprzebrane ilości kawy. Aby zaspokoić zapotrzebowanie na ziarno, najlepiej zaopatrywać się w nie hurtowo. Na stronie kawadlapoznania.pl prowadzimy hurt kawy, z myślą o potrzebach branży HoReCa oraz firm i biur. Wyróżnia nas bogata oferta najwyższej jakości kaw, atrakcyjne ceny oraz szybka realizacja zamówień. Zobacz, co przygotowaliśmy i zamów najlepszą kawę dla swoich pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych.

Hurt kawy – nasz asortyment

Naszą największą pasją jest kawa. Hurtownia Profi-Cafe oferuje najwyższej jakości ziarna pochodzące z renomowanych włoskich i hiszpańskich palarni, do których docierają najlepsze gatunki z całego świata. W naszym asortymencie można znaleźć produkty takich marek jak:

  • Pera,
  • Tupinamba,
  • Lavazza,
  • Caffegiuinchi,
  • Garibaldi.

Są to wyborne mieszanki ziaren odmiany Arabica oraz Robusta w różnych proporcjach bądź 100-procentowa kawa Arabica. W zależności od preferencji, każdy smakosz kawy ma szansę znaleźć swoje ulubione smaki. Kawy sprzedawane są w opakowaniach o wadze 1 kilograma, dzięki czemu zachowują pełnię smaku i aromatu po otwarciu. Sprawdź nasz asortyment – kawa hurt!

Kawa – ceny hurtowe

Jako że prowadzimy hurt kawy, naszym Klientom zapewniamy ceny hurtowe. Produkty najwyższej jakości są dostępne w bezkonkurencyjnej cenie przy zakupie już o 1 kilograma. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta zawierała kawy w różnych kategoriach cenowych. Jednocześnie nawet najtańsza kawa z naszej oferty zawiera bogactwo smaków i aromatów. Przy stałej współpracy oraz dużych zamówieniach, nasza hurtownia oferuje dodatkowe rabaty. Aby otrzymać indywidualną ofertę, wystarczy się z nami skontaktować.

Kawa hurtowo – jak zamawiać?

Zaopatrzenie w hurtowe ilości kawy jest proste. Zamówienia można składać:

  • telefonicznie, dzwoniąc pod numer działu sprzedaży (+48 662 853 139),
  • mailowo, poprzez adres: zamowienia@profi-cafe.pl,
  • osobiście, odwiedzając nasz showroom w Luboniu lub oddział w Zielonej Górze.

Dbamy o szybką dostawę, tak, by najlepsza kawa już kolejnego dnia znalazła się w Waszych filiżankach.

Kawa – sprzedaż hurtowa. Kup tutaj!

Od lat dzielimy się naszą kawową pasją z klientami biznesowymi. Dostarczamy nie tylko wysokiej jakości ziarna, ale także sprzęt (ekspresy, filtry, odkamieniacze). Zaopatrujemy firmy również w herbatę, wodę oraz automaty vendingowe, które oferujemy na wynajem. Działamy kompleksowo, zapewniając wszystko, co potrzeba dla pracowników i klientów. Tym samym, nasi biznesowi partnerzy, mają możliwość otrzymania wielu produktów od jednego dostawcy. To oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i wybierz doskonałe gatunkowo produkty w dobrej cenie.