Wynajem ekspresów Jura

Dobry ekspres do kawy to standard. Już nie tylko w restauracjach i kawiarniach, ale też w biurach. Zarówno Klienci, jak i pracownicy zdecydowanie chcą pić dobrą kawę. Jednakże zakup profesjonalnego ekspresu ciśnieniowego, to spory wydatek. Na szczęście, jest alternatywa. Wynajem ekspresów Jura to szansa, by Twoi klienci, pracownicy i kontrahenci, mogli się cieszyć filiżanką pysznej kawy zawsze, gdy tego potrzebują, przy jednoczesnej ochronie firmowego budżetu. Nasza wypożyczalnia oferuje dzierżawę wszystkich modeli urządzeń renomowanego producenta Jura. Sprawdź, jak łatwe jest wypożyczenie ekspresu do kawy oraz jak wiele możesz dzięki temu zyskać.

Wynajem ekspresów do kawy – to się opłaca

Jeżeli zastanawiasz się, czy wypożyczenie ekspresu do kawy się opłaca i czy jest to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy, spieszymy z odpowiedzią. Bardzo często zakup ekspresu do kawy na własność się po prostu nie opłaca. Natomiast dzierżawa expresów jest korzystna z ekonomicznego punku widzenia, bo:

 • nie ponosisz kosztów związanych z eksploatacją urządzenia – wymiana filtrów do wody oraz dostawa tabletek czyszczących jest po naszej stronie,
 • otrzymujesz przeszkolenie oraz telefoniczne porady w zakresie obsługi ekspresu bez dodatkowych opłat,
 • zapewniamy serwis w całym okresie współpracy,
 • w razie jakiejkolwiek awarii nie pozostawimy Cię bez ekspresu – niezwłocznie dostarczymy urządzenie zastępcze,
 • otrzymasz preferencyjną cenę na zakup kawy w ziarnach.

Wypożyczenie ekspresu do kawy – co jest w cenie?

W cenie abonamentu za wypożyczenie ekspresu zapewniamy:

 • najwyższej jakości ekspres do kawy marki Jura,
 • fachową instalację oraz pierwsze uruchomienie,
 • stałą obsługę serwisową,
 • środki czystości oraz filtry do wody,
 • szkolenie z obsługi oraz pomoc techniczną,
 • ekspres zastępczy w razie awarii,
 • rabat na zakup kawy w ziarnach.

Wysokość kosztów najmu zależy od rodzaju ekspresu, czasu współpracy oraz szacunkowego zapotrzebowania na kawę. Każdorazowo dopasowujemy ofertę – rodzaj sprzętu oraz zakres współpracy do potrzeb Klienta. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, czy jest to propozycja dla Ciebie, skontaktuj się z nami po bezpłatną wycenę.

Dzierżawa expresów do kawy – dla kogo taka oferta?

Mamy bogate doświadczenie we współpracy z hotelami, restauracjami, kawiarniami, biurami i korporacjami. Również Klienci indywidualni mają możliwość skorzystania z naszej oferty, np. na czas naprawy własnego ekspresu bądź w razie potrzeby wypożyczenia sprzętu na event. Podpisujemy, zarówno długoterminowe, jak i krótkookresowe umowy. Wynajem ekspresów Jura jest możliwy na terenie całego kraju – wybrane urządzenie dostarczymy kurierem wprost do Twojej kuchni.

Ekspresy do kawy Jura – niezawodna jakość

Oferujemy na wynajem wysokiej jakości ekspresy do kawy marki Jura. Ten sprzęt jest dziełem szwajcarskich inżynierów, którzy doprowadzili sztukę automatycznego parzenia kawy do perfekcji. Mając ekspres Jura do dyspozycji, zyskujesz pewność, że każda filiżanka naparu będzie pełna smaku i aromatu.

Użytkownicy ekspresów premium marki Jura są zachwyceni, nie tylko wyjątkowymi walorami kawy, ale również:

 • prostą obsługą – kawę zaparza się, naciskając jeden przycisk,
 • bezawaryjną pracą – poważne awarie ekspresów Jura zdarzają się bardzo rzadko, drobne usterki są spowodowane najczęściej nieprawidłową eksploatacją,
 • wyjątkowym designem – ekspresy Jura zyskały wiele nagród za swój niezwykły wygląd, stanowią więc ozdobę biur, hotelowych lobby, kawiarni.

Wynajem ekspresu Jura to zdecydowanie dobra decyzja, a jakość kawy podawanej gościom czy współpracownikom podniesie prestiż prowadzonego przez Ciebie miejsca.

wynajem ekspresów Jura

Wypożyczalnia ekspresów do kawy – złóż zamówienie

Wypożyczenie ekspresu do kawy marki Jura to nieskomplikowana procedura, która pozwoli Ci się cieszyć filiżanka perfekcyjnej kawy nawet już następnego dnia. Aby wynająć ekspres od nas, wystarczy, że:

 • skontaktujesz się z nami – poprzez e-mail lub telefonicznie,
 • wybierzesz ekspres Jura najlepiej dopasowany do potrzeb – zaproponujemy Ci najlepsze modele w oparciu o liczbę filiżanek zaparzanych dziennie, zakładane koszty, ewentualne wyposażenie w dodatkowe akcesoria,
 • zaakceptujesz naszą ofertę i podpiszesz umowę.

Przejście tych trzech etapów umożliwia wypożyczenie ekspresu do kawy od nas. My ze swej strony zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by nasza oferta była dla Ciebie jak najbardziej atrakcyjna.

Oprócz tego, że działamy jako wypożyczalnia ekspresów do kawy, nasza oferta dla biur, kawiarni, restauracji i hoteli jest znacznie szersza. Mamy również dystrybutory do wody na wynajem, wysokiej jakości kawę w ziarnach, herbatę, rozmaite akcesoria oraz wiele innych. Naszymi atutami są niskie ceny, szybki czas realizacji zamówień oraz bogate doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszej oferty wynajmu ekspresów Jura.