Serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy – pomoc w przypadku usterki

Jesteśmy firmą działającą na rynku „kawowym” od 2004 roku. Nasza główna działalność to sprzedaż nowych i profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych do kawy dla klientów z miasta Poznań i okolic. Oferujemy nie tylko profesjonalne doradztwo, ale też pomoc w przypadku usterki – serwis ekspresów. Jeśli mają Państwo jakikolwiek problem ze swoim ekspresem, zachęcamy do kontaktu z Kawą dla Poznania. Naprawa ekspresu do kawy w naszym wykonaniu przebiegnie nie tylko szybko i sprawnie, ale i profesjonalnie. Ponadto, zapraszamy Państwa również do naszego showroomu w Luboniu (ul. Jana Pawła II 8) na pyszną kawę i rozmowę o szczegółach zamówienia.

Profesjonalna naprawa ekspresów do kawy w Poznaniu

Ekspres do kawy jest jednym z najprostszych sposobów na przyrządzenie filiżanki idealnego napoju. Któż z nas bowiem nie lubi rozpocząć poranka przy filiżance aromatycznej i pachnącej, świeżo zmielonej kawy? Wiemy, że nasi klienci mają różne preferencje, dlatego też w naszym sklepie dostać można różne ekspresy do kawy, które różnią się od siebie działaniem oraz sposobem przygotowania napoju. Wszystkie z nich są w pełni profesjonalne, dzięki czemu odnajdą się w wielu lokalach gastronomicznych, niezależnie od ich wielkości. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego doradztwa w zakresie sprzedaży ekspresów do kawy, służymy pomocą. Co więcej, nie pozostawiamy naszych Klientów bez późniejszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że czasami jednak może zdarzyć się niespodziewana usterka, dlatego też w takiej sytuacji polecamy skontaktowanie się z naszymi specjalistami, którym naprawy ekspresów do kawy nie są obce.

Serwis ekspresów do kawy w Poznaniu

Zajmujemy się naprawą ekspresów do kawy większości firm występujących na polskim rynku.  Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz kompetencje. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom niezawodny i szybki serwis.  Zatrudniamy wyłącznie najlepszych i doświadczonych serwisantów z wieloletnim stażem w naprawie ekspresów ciśnieniowych do kawy. Jeżeli więc poszukują Państwo w Poznaniu doświadczonego serwisu, zapraszamy do kontaktu mailowo: serwis@profi-cafe.pl lub telefonicznie +48 616 707 326.

Serwis ekspresów do kawy – Kawa dla Poznania

Serwis ekspresów do kawy to nasza specjalność. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę. Od lat serwisują oni sprzęt na terenie Poznania i nie tylko, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy profesjonalizm oraz niezawodność. Pomożemy Państwu zdiagnozować usterkę, jak i ją usunąć.

Serwis ekspresów do kawy Poznań

Najczęstsze awarie ekspresów do kawy

Wysokiej jakości, profesjonalne ekspresy do kawy nie psują się często, jednakże zazwyczaj awaria pojawia się w najbardziej nieodpowiednim momencie. Często jej wystąpienie ma związek z nieprawidłową konserwacją urządzenia bądź ignorowaniem komunikatów pojawiających się na wyświetlaczu. W sytuacji, gdy ekspres całkowicie odmawia przyrządzenia kawy, nasz serwis ekspresów przychodzi z pomocą. Dowiedz się, jakie są najczęstsze usterki i jak im zapobiegać.

Kluczem do długotrwałej eksploatacji ekspresu jest systematyczne czyszczenie i konserwacja. Gdy pojawią się drobne usterki, można próbować usunąć je na własną rękę. Jednakże wszelkie większe awarie usunie wyłącznie profesjonalny serwis ekspresów. Odpowiednia diagnoza oraz wymiana zużytych elementów pozwolą na to, by dalej cieszyć się smakiem ulubionej kawy. Nasz serwis ekspresów do kawy udziela gwarancji na naprawę, więc mają Państwo pewność, że Wasz sprzęt trafia w dobre ręce i wróci w stanie sprzed awarii.

Ekspresy ciśnieniowe, które serwisujemy/naprawiamy:

 • Saeco / Philips,
 • Delonghi
 • Melitta / Nivona,
 • Siemens / Bosch
 • Jura

Typowe usterki ekspresów

 • Niedziałający spieniacz – za źle spienione mleko lub jego brak odpowiada najczęściej zanieczyszczony
  spieniacz. To wynik zaniedbań w zakresie jego czyszczenia, które powinno odbywać się po każdym cyklu kaw
  mlecznych.
 • Zakamieniony ekspres – używanie wody z kranu do ekspresu powoduje osadzanie kamienia na elementach
  ekspresu. Może to powodować poważne skutki, dlatego systematyczne odkamienianie jest obowiązkowe, a
  dobrym pomysłem jest także użycie wody filtrowaniem do przygotowywania kaw.
 • Zalanie – dochodzi do niego wskutek dostania się wody do podzespołów elektronicznych. To poważna sytuacja,
  w której samo osuszenie sprzętu może nie wystarczyć. Zalane urządzenie skutecznie przywróci do
  funkcjonalności serwis ekspresów.
 • Zatkany element zaparzający – przyczyną jest najczęściej dostanie się zmielonej kawy w szczeliny ekspresu i
  zablokowanie dźwigni zaparzacza. By tego uniknąć, należy kontrolować ilość wsypywanej kawy oraz regularnie
  czyścić dźwignię zaparzacza.
 • Uszkodzenie bloku grzewczego – objawia się kwaśnym smakiem kawy, a powodem jest przepalanie ziaren
  kawy. Z taką usterką poradzi sobie jedynie specjalistyczny serwis ekspresów.

Skupujemy używane ekspresy JURA      ZAPRASZAMY DO KONTAKTU