Serwis ekspresów do kawy

Serwis ekspresów do kawy – pomoc w przypadku usterki

Jesteśmy firmą działającą na rynku „kawowym” od 2004 roku. Nasza główna działalność to sprzedaż nowych i profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych do kawy dla klientów z miasta Poznań i okolic. Oferujemy nie tylko profesjonalne doradztwo, ale też pomoc w przypadku usterki – serwis ekspresów. Jeśli mają Państwo jakikolwiek problem ze swoim ekspresem, zachęcamy do kontaktu z Kawą dla Poznania. Naprawa ekspresu do kawy w naszym wykonaniu przebiegnie nie tylko szybko i sprawnie, ale i profesjonalnie. Ponadto, zapraszamy Państwa również do naszego showroomu w Luboniu (ul. Wschodnia 24 lok.2) na pyszną kawę i rozmowę o szczegółach zamówienia.

Profesjonalna naprawa ekspresów do kawy w Poznaniu

Ekspres do kawy jest jednym z najprostszych sposobów na przyrządzenie filiżanki idealnego napoju. Któż z nas bowiem nie lubi rozpocząć poranka przy filiżance aromatycznej i pachnącej, świeżo zmielonej kawy? Wiemy, że nasi klienci mają różne preferencje, dlatego też w naszym sklepie dostać można różne ekspresy do kawy, które różnią się od siebie działaniem oraz sposobem przygotowania napoju. Wszystkie z nich są w pełni profesjonalne, dzięki czemu odnajdą się w wielu lokalach gastronomicznych, niezależnie od ich wielkości. Jeśli oczekują Państwo profesjonalnego doradztwa w zakresie sprzedaży ekspresów do kawy, służymy pomocą. Co więcej, nie pozostawiamy naszych Klientów bez późniejszej pomocy. Zdajemy sobie sprawę, że czasami jednak może zdarzyć się niespodziewana usterka, dlatego też w takiej sytuacji polecamy skontaktowanie się z naszymi specjalistami, którym naprawy ekspresów do kawy nie są obce.

Serwis ekspresów do kawy w Poznaniu

Zajmujemy się naprawą ekspresów do kawy większości firm występujących na polskim rynku.  Posiadamy odpowiednie doświadczenie oraz kompetencje. Każdorazowo dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom niezawodny i szybki serwis.  Zatrudniamy wyłącznie najlepszych i doświadczonych serwisantów z wieloletnim stażem w naprawie ekspresów ciśnieniowych do kawy. Jeżeli więc poszukują Państwo w Poznaniu doświadczonego serwisu, zapraszamy do kontaktu mailowo: serwis@profi-cafe.pl lub telefonicznie +48 616 707 326.

Serwis ekspresów do kawy – Kawa dla Poznania

Serwis ekspresów do kawy to nasza specjalność. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędną wiedzę. Od lat serwisują oni sprzęt na terenie Poznania i nie tylko, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy profesjonalizm oraz niezawodność. Pomożemy Państwu zdiagnozować usterkę, jak i ją usunąć.

Serwis ekspresów do kawy Poznań

Skupujemy używane ekspresy JURA      ZAPRASZAMY DO KONTAKTU